Ślub na Kubie

Marzysz o pięknej sesji zdjęciowej na karaibskiej plaży? Nie ma lepszej okoliczności niż ślubna uroczystość na Kubie! Oferujemy organizację ceremonii symbolicznych w najpiękniejszych okolicznościach przyrody jakie można sobie wymarzyć!

Ślub na Kubie organizujemy TYLKO dla uczestników naszych wypraw. Ceremonia jest zwieńczeniem podróży w czasie pobytu w hotelu. Pomagamy również w organizacji ślubnej sesji zdjęciowej w malowniczej Hawanie.

Trudno wyobrazić sobie lepszą scenerię ślubną niż karaibska plaża, delikatnie zachodzące słońca, biały piasek i lazurowa woda. Do tego świece, egzotyczne kwiaty i dźwięki kubańskiej kapeli.

Dla uczestników naszych wypraw mamy ofertę specjalną – zwieńczenie wyjazdu ślubem tudzież symboliczną ceremonią. Może to być SYMBOLICZNE zawarcie związku małżeńskiego lub symboliczne odnowienie przysięgi małżeństwa. W czasie ceremonii  parze towarzyszy kapela kubańska, o pamiątkę dba profesjonalny fotograf, a uroczystość zwieńczona jest szampanem i uroczystą kolacją. Dodatkowo organizujemy uroczystą kolację z obsługą premium, szampanem. Istnieje możliwość zamówienia tortu weselnego.

SYMBOLICZNA CEREMONIA ŚLUBNA NA KUBIE:

  • Derrel Ho-Shing Photography (www.derrelhoshing.com)

    Ceremonia symboliczna w języku angielskim lub hiszpańskim.

  • 3-osobowa kapela kubańska (30 min).
  • Fotograf (+ płyta CD ze zdjęciami).
  • Wianek, bukiet kwiatów, kwiat do butonierki.
  • Ślubny łuk/ołtarz na plaży zgodnie z ustaleniami.

Cena pakietu: 495* euro (cena i oferta dla uczestników wypraw Hola Cuba)

*Cena może ulec zmianie w zależności od sezonu i miejsca ceremonii ślubnej.

Ślub na Kubie

Varadero

Cayo Santa Maria